کتاب کاربرد گیاهان دارویی در بهداشت دام و طیور

طرح جلد کتاب کاربرد گیاهان دارویی در بهداشت دام و طیور

پيشگفتار مؤلف   

اين كتاب با هدف كمك به علاقمندان بهداشت و درمان دام نگاشته شده است. بخش عمده اي از مطالب كتاب به كمك مطالعه كتابخانه اي جمع آوري گرديده و بخشي نيز حاصل مطالعات و تجربيات شخصي مؤلف است. كتاب حاضر به ذكر مطالب كلي، كاربردي، قابل اجرا و قابل تعميم بسنده كرده و از ذكر جزئيات و نيز از ذكر مباني نظري خودداري نموده است. با وجود اين، ذكر مواد و راهبردها به معناي تأييد و توصيه آنها نمي باشد. قطعاً توصيه برخي از مواد و راهبردهايي كه در اين كتاب از آنها سخن به ميان آمده است، نياز به انجام آزمايشها و يا پژوهشهاي جامع معتبرسازي دارند.

از آقايان مهندس محمد علي مصلحي، محمد علي سيفي و جهانشاد تابش پور كه در تهيه برخي عكس ها و از آقاي محمود خليل فر كه در مرحله اول حروفچيني (حروفچيني قبل از چاپ و انتشار) همكاري داشته اند، و نيز از جناب آقاي مهندس نصوحي كه در چاپ و نشر كتاب همكاري داشته اند صميمانه تقدير و تشكر مي شود. در پايان توفيق روزافزون همگان را از خداوند منان مسئلت مي نمايم.

مهندس محمد اميري اردكاني

لطفا جهت تهیه کتاب ها به شماره ی 09171465523 پیام ارسال نمایید. لازم به ذکر است می توانید به این شماره از طربق شبکه اجتماعی واتس اپ پیام ارسال نمایید.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *